HISTÓRIA

2018
8. júl 2018, Hlavná ulica mesta Prešov


Gábor FEJES
Tím: CK Spartak Tlmače

2. Štefan NÔTA
Tím: CK Rimavská Sobota

3. Dušan KOZEL
Tím: KriWo Team JANTEX Humenné

Jakub KURTY
Tím: ISAKO Šport Košice

Gábor FEJES
Tím: CK Spartak Tlmače

Vzdialenosť : 102 kilometrov
Priemerná rýchlosť : 37.8 km/h
Nastúpaných výškových metrov : 1349
Trať pretekov : Prešov, Haniska, Kendice, Drienovská Nová Ves, Ličartovce, Lemešany, Janovík, Bretejovce, Budimír, Vajkovce, Kráľovce, Ploské, Nová Polhora, Šariššské Bohdanovce, Varhaňovce, Bunetice, Kecerovce, Opiná, Červenica, Zlatá Baňa, Kokošovce, Abranovce, Žehňa, Žehňa časť Dúbrava, Drienov, Petrovany, Prešov.

2017
9. júl 2017, Hlavná ulica mesta Prešov


Tomasz DUDZIAK
Tím: Dar-Bud Team

2. Ján HALÍK
Tím: Norwit Poprad

3. Gábor FEJÉS
Tím: Dr. Bátorfi Agria KTK.

Ján HALÍK
Tím: Norwit Poprad

Gábor FEJES
Tím: Dr. Bátorfi Agria KTK.

Vzdialenosť : 112 kilometrov
Priemerná rýchlosť : 41 km/h
Nastúpaných výškových metrov : 963
Trať pretekov : Prešov, Ľubotice, Kapušany, Lada, Lipniky, Hanušovce nad Topľou, Ďurďoš, Mičakovce, Giraltovce, Brezov, Lascov, Marhaň, Harhaj, Kochanovce, Oľšavce, Nižná Voľa, Vyšná Voľa, Lukavica, Bardejov, Hertník, Fričkovce, Osikov, Raslavice, Demjata, Tulčik, Kapušany, Ľubotice, Prešov.

2016
10. júl 2016, Hlavná ulica mesta Prešov


Gábor FEJES
Tím: Dr. Bátorfi Agria KTK.

2. Dušan KOZEL 
Tím: KriWo Team JANTEX Humenné

3. Adrián BABIČ
Tím: Firefly

Dušan KOZEL
Tím: KriWo Team JANTEX Humenné

Gábor FEJES
Tím: Dr. Bátorfi Agria KTK.

Vzdialenosť : 105 kilometrov
Priemerná rýchlosť : 38.4 km/h
Nastúpaných výškových metrov : 1407
Trať pretekov : Prešov, Haniska, Kendice, Drienovská Nová Ves, Ličartovce, Lemešany, Janovík, Bretejovce, Budimír, Vajkovce, Rozhanovce, Čižatice, Kecerovce, Opiná, Červenica, Zlatá Baňa, Kokošovce, Dulova Ves, Záborské, Dúbrava, Niereše, Drienov, Močarany, Petrovany, Prešov.

2015
12. júl 2015, Hlavná ulica mesta Prešov


Kamil MAJ
Tím: LKK Lublin

2. Dušan KOZEL 
Tím: ŠK Klokan Košice

3. Lukáš STACHURA
Tím: ProSport Team Košice

Kamil MAJ
Tím: LKK Lublin

Dominik SÝKORA
Tím: CK Topgrass

Vzdialenosť : 94 kilometrov
Priemerná rýchlosť : 36.4 km/h
Nastúpaných výškových metrov : 1561
Trať pretekov : Prešov, Bzenov, Janov, Radatice, Ľubovec, Suchá Dolina, Sedlice, Miklušovce, Klenov, Margecany, Kluknava, Víťaz, Široké, Fričovce, Hendrichovce, Bertotovce, Hermanovce, Jarovnice, Ražňany, Sabinov, Šarišské Michaľany, Prešov.