UBYTOVANIE V MESTE PREŠOV

hotel-polo-0

Moderný Hotel Polo je inšpirovaný barokovým štýlom a je lokalizovaný len 3 km od centra mesta Prešov, v blízkosti Obchodného Centra MAX. Hotel Polo prináša svojim hosťom luxusný komfort na oddych, prenocovanie, obchodné stretnutia a rôzne spoločenské a kongresové podujatia. Práve pre svoj lákavý dizajn je obľúbený medzi biznismanmi z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia. V Hoteli Polo sa nachádza 15 ubytovacích jednotiek, ktoré sú zariadené v rôznych farebných kombináciach a spolu so svojími nábytkovými doplnkami potešia oko aj toho najnáročnejšieho klienta. Hotel Polo môže súčasne ubytovať viac ako 32 hostí, o ktorých oddych, komfort a luxus bude viac než postarané.

Súčasťou štýlového Hotela Polo je aj luxusne zariadený Lobby Bar, ktorý je pre našich hostí otvorený nepretržite 24 hodín denne. V Lobby Bare si môže každý klient vychutnať rozličné druhy alkoholických a nealkoholických nápojov,miešaných drinkov, vín, pivo, dennú tlač, wifi, LCD televízor so satelitnými kanálmi, ale aj služby našej reštaurácie a ochutnať širokú škálu medzinárodných jedál. Kapacita Lobby Baru je maximálne do 45 miest na sedenie. Na recepcii v Lobby Bare Vám náš personál s radosťou ponúkne aj ďalšie informácie o miestnej taxislužbe, meste, doprave a celkových službách Hotela Polo.

Hotel Polo je vybavený reštauráciou, ktorej kapacita je 100 osôb. V reštaurácií sa podávajú obedové menu, ale aj jedlá ala carte. Nie je jedlo ako jedlo, ochutnajte medzinárodnú kuchyňu hotela. Hotel Polo ponúka sezónne jedlá pre svojich klientov. Kuchyňa je orientovaná na medzinárodné jedlá a Hotel Polo sa snaží presadzovať nové gastronomické trendy vo svojom okolí a práve v tom im pomáha Chef kuchár. Raňajky sa podávajú formou výberu z raňajkového lístku. Možnosť zorganizovať Spoločenské Akcie (promócie, krstiny, prvé sväté príjmania, oslavy, bankety, recepcie, svadby, stužkové slávnosti, prenájmy na rôzne spoločenské a kongresové podujatia).

Viac na : www.hotel-polo.sk